Gładka, ładnie opalona skóra? - Peeling migdałowy!

Peeling migdałowy to rodzaj peelingu, którego raczej nie możemy wykonywać w domu, dlatego też nie podamy wam przepisu na jego przygotowanie. Zajmiemy się natomiast opisem jego działania oraz efektami.

Peeling migdałowy stosowany jest głownie na skórę dekoltu oraz szyi. Może być stosowany do każdego rodzaju cery, nawet tej najbardziej delikatnej. Peeling ten oparty jest w szczególności na działaniu kwasu migdałowego. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku. Nie uwrażliwia naszej skóry na działanie mrozu, czy promieni słonecznych, a wręcz prze powoduje powstawanie ładniej opalenizny.

Składniki aktywne: kwas migdałowy 40%, kwas laktobionowy, R.F. Activ Complex, MMPs - Inhibitor, MPF factor, substancje regenerujące i bioprotekcyjne.

Peeling ten w szczególności polecany jest osobom, które mają problem z przebarwieniami na skórze, starzejącą się skórą, czy trądzikiem. Regularne wykonywanie peelingu migdałowego daje niesamowite efekty. Skóra staje się odmłodzona, ujędrniona, wygładzona. Działa także na naszą opaleniznę, która staje się równomierna i świetlista.

 
Ostatnie artykuły
Peeling kawowy

Dzięki kawie możesz pozbyć się cellulitu. Zobacz jakie to proste.

Peeling cynamonowy

A może peeling, który pomoże twoim stopom? Cynamonowy będzie najlepszy. Nada im piękny wygląd oraz ładny zapach.

Peeling dłoni

Nasze dłonie także potrzebują czasem odnowy. Wystraczy tylko odpowiednio dobrany peeling i po sprawie.

Peeling migdałowy

Wyciąg z gorzkich migdałów pozwoli Ci na usunięcie wielu rodzajów przebarwień skórnych.